Novoměstská Gynekologie (https://www.novomestskagynekologie.cz/)

Aktuality

Kde nás sledovat

Milé klientky a vážení sledující, pro aktuality ohledně chodu ordinace, novinky z oblasti gynekologie a porodnictví, tipy a rady sledujte náš facebook – několikrát týdně přinášíme zajímavé články, ankety, informujeme o pořádaných besedách a akcích, uveřejňujeme slevové kódy. Odkaz ZDE.

Sanitární den

Dne 27.9. 2023 neordinujeme - máme sanitární den.

Kurz Rebozo

Milé klientky, dne 18.9.2023 neordinujeme, školíme se pro Vás v technikách používání Rebozo šátku. Při správném použití je velice všestranný, pomáhá k těhotenské relaxaci, uvolňuje napětí a bolesti zad. Podporuje zavinování dělohy po porodu, dá se použít k nošení dětí. Těšíme se, že se s Vámi budem moct o nově nabyté zkušenosti podělit!

Zdroj obrázku - https://www.centrumlotos.net/rebozo/

Změna vlastníka ordinací

S platností od 1.9.2023 prodala Dr. Minářová gynekologickou ordinaci na Vratislavově náměstí 12, Nové Město na Moravě a gynekologickou ordinaci na adrese Vír 172 Dr. Hladíkové. Všechny pacientky v kartotékách těchto dvou ordinací mají péči garantovanou Dr. Hladíkovou - rádi se o Vás postaráme. Registrujeme také nové pacientky! Pro objednání k prevenci, kontrole, s potížemi, k registraci - volejte nebo pište sms na číslo +420 602 479 428, můžete také využít objednávkový formulář - bude k dispozici na webu od úterý 26.9.2023.